İz Metal Market - İZMİR Hoşgeldiniz...

Bize Ulaşın

532 676 2045

Çalışma Saatleri

9:00 - 18:00

E-posta Adresimiz

info@izmetalmarket.com

Hakkımızda

Awesome Image
İz Metal Market - İZMİR

Biz
Kimiz?

Hakkımızda

İz Metal Market, 20 yıldan fazla bir süredir yapı ve inşaat sektörüne gelişmiş çözümleriyle yön veren yenilikçi ve modern bir firmadır. Tüm ürünlerinde kusursuz estetiği ve mükemmel kaliteyi ilk öncelik olarak kabul eden İz Metal Market, nitelikli hizmet anlayışı odağında faaliyetlerini sürdürür.

Yüksek standartlarını üretim sürecinin her aşamasında koruyan İz Metal Market, ‘her durumda %100 müşteri memnuniyeti’ ilkesini bütün çalışmalarına yansıtır.

Son teknoloji ışığında, taleplere ve beklentilere uygun, titiz ve özenli işçiliğin doğru adresi olan firmamız, isteklerinizi en doğru şekilde karşılamaya hazırdır.

Kusursuz Kalite

Yüksek kaliteyi bir lüks olarak sunmuyor, bilakis zorunluluk olarak görüyoruz. Bunun bir ekstra değil, her müşterinin temel hakkı olduğuna inanıyoruz.

Bütçe Dostu Fiyat

Kendi maliyetlerimizi müşterilerimize yansıtmamak için elimizden geleni yapıyor, nitelikli ürünlerin ekonomik fiyatlarla temin edilmesine imkân tanıyoruz.

Sınırsız Destek

Satış öncesinde, satın alma sırasında ve alışverişten sonra müşterilerimizin yanında oluyor, güçlü iletişim ve doğru teknik destek ile ihtiyaçları karşılıyoruz.

Misyonumuz, Vizyonumuz & Değerlerimiz

Uzman kadro, çağdaş teknoloji ve gelişmiş altyapı ile faaliyet gösteriyor; hizmet sunduğumuz tüm alanlara yenilik getirmeyi hedefliyoruz. Sektörümüze yön vermeyi amaçlıyor; mevcut müşterilerimiz, hedef kitlemiz, iş ortaklarımız ve rakiplerimiz ile sağlıklı ilişkiler kurmayı ilke ediniyoruz.

Tüm bunların planlı, özverili, titiz çalışmaya bağlı olduğunu biliyor, varlığımızın temeli olan bu kriterleri her çalışmamıza yansıtıyoruz. Nitelikli hizmet prensibimizden, hızlı ve zamanında teslimat anlayışımızdan taviz vermemeyi ilk önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

Sektörel tecrübelerimizi müşterilerimizin beklentilerine uygun bir biçimde kullanıyor ve bu sırada çağımızın gereklerini, teknolojik yenilikleri de hesaba katıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz

 • Verimliliğimizi yükselterek kârlılık oranımızı artırıp daha fazla rekabet gücüne sahip olmak,
 • Taahhüt ettiğimiz hizmetleri kusursuz şekilde gerçekleştirmek,
 • Her alandaki sorumluluklarımızı yerine getirmek,
 • İz bırakan bir firma hâline gelebilmek için geleceğe yönelik yatırımlarda bulunmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

 • Sac, profil, boru ve panel çit başta olmak üzere hizmet alanlarımızın her birinde ilk tercihler arasına girmek,
 • En iyi hizmeti en makul fiyata sunmak ve böylece İz Metal Market’in üstün kalitesini herkes için daima ulaşılabilir kılabilmek,
 • Aliağa ve çevresini içine alan faaliyet alanımızı genişletip ülkemizin her noktasına ve dünyaya açılmak, bu sayede markamızı her yere taşıyıp günden güne büyümek.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

 • Her şeyin temelinde saygı, şeffaflık ve dürüstlük,
 • Bütçesi ve sipariş hacmi fark etmeksizin her hizmette maksimum özen,
 • Çevreye, doğaya, insana, topluma karşı duyarlılık,
 • Rakiplerimiz dâhil herkes için geçerli eşitlik, hakkaniyet, adalet…

Hizmet
Alanlarımız

Her türlü mimari projeye yönelik çözümler üreten İz Metal Market, ürün ve faaliyet yelpazesini geniş tutar. Ekonomik, hızlı, çevreci, estetik ürünleriyle sektöründeki bütün gereksinimlere yanıt veren firmamız, alanında katma değer oluşturmayı buna borçludur.

Ürünlerimiz; renk, form, kalınlık, ölçü ve malzeme gibi unsurlara göre farklılaşmasına rağmen hepsi üstün kalitede buluşur.

Neden Biz?

İz Metal Market olarak biz, varlık gösterdiğimiz her alana değer katmayı amaçlıyoruz. Hizmet alanlarımıza yenilik getirmeyi, sektörümüze yön vermeyi ve benzer firmalara örnek teşkil etmeyi temel hedeflerimiz olarak kabul ediyoruz.

Bunları gerçekleştirebilmek için standartlarımızı her geçen gün yükseltiyor, inovatif teknolojiyi yakından takip ederek en iyi şekilde kullanıyoruz.

‘Neden biz?’ sorusuna cevaben firmamızı tercih sebebi kılan kılan birçok husus olsa da, bunları kısaca şöyle özetlemek mümkündür:

‘İz Metal Market, iz bırakır!’

Değerlerimiz

  Her şeyin temelinde saygı, şeffaflık ve dürüstlük,
  Bütçesi ve sipariş hacmi fark etmeksizin her hizmette maksimum özen,
  Çevreye, doğaya, insana, topluma karşı duyarlılık,
  Rakiplerimiz dâhil herkes için geçerli eşitlik, hakkaniyet, adalet…
Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize Ulaşın

Formu doldurup gönderin, en kısa süre içerisinde size ulaşalım

Müşteri Memnuniyetimiz

‘İz Metal Market, iz bırakır!’

Bize Ulaşın

Son teknoloji ışığında, taleplere ve beklentilere uygun, titiz ve özenli işçiliğin doğru adresi olan firmamız, isteklerinizi en doğru şekilde karşılamaya hazırdır.

Telefon

532 676 2045

Eposta

info@izmetalmarket.com